Merevaatega suure saali suurus on 110m2. Saali mahub 60 inimest. 
Saalimajas on külastaja kasutuses ka köök, kus on ahi, pliit kaks külmikut ja sügavkülm.
Saalis on 8 lauda mõõtudega 180cm x 90cm ja 60 tooli.Saalimaja kodukord:
Saalimaja rentimise korral esitatakse rentnikule enne külastust tagatisraha arve.
Tagatisraha tagastatakse peale külastust kui on järgitud alltoodud kodukorda.

Müra tekitamine
Kuna asume väikeses kalurikülas naabrite läheduses, siis meil ei saa korraldada valjumat üritust, mis võiks külarahvast segada. Ürituse korraldamisel peab arvestama, et ka päevasel ajal hoovialal ei saa mängida kõlaritest muusikat ning juhtida mikrofoniga tegevusi v.a tseremoonia ajal kui see on eelnevalt kokku lepitud. 
Muusikat saab mängida saalis sees kui uksed on suletud ning see ei kostu välja. 
Kell 23.00 - 06.00 ei tohi väljas tekitada müra.

Sisse- ja välja registreerimine
Check-in on saalimajasse alates kell 12:00 
Check-out on saalimajast hiljemalt kell 10:00 ja hoovialalt 11:00
Check-out-i hilinedes, tekib rentnikul kohustus maksta juurde ühe päeva renditasu.
Saalimajas saab korraldada ürituse kuni 60-liikmelisele grupile. Saalimajas ja Kalaranna territooriumil saab broneeringuperioodil olla kuni 60 külastajat.

Heakord
*Kasutatud ruumid ja hoov  tuleb väljaregistreerumise ajaks korda seada ja anda üle samas korras nagu need olid sisseregistreerumisel.
*Kööki kasutades tuleb see koristada ja väljaregistreerumisel anda üle samas korras nagu see oli sisseregistreerumisel - puhastada tehnika, pinnad ja põrand.
*Külastaja kannab vastutust puhkekeskuse vara säilimise eest (ka tulekahju ja vargus). Vara kahjustamise korral tuleb hüvitada selle maksumus. Mööblile ja vaipadele vigastuste või plekkide tekitamisel (näit: küünelaki, punase veini plekid jne.), mida ei saa tavapäraselt eemaldada, tuleb tasuda eraldi puhastusteenuse/remondi tellimise eest. Kui plekke ei ole võimalik eemaldada, tuleb rikutud inventari eest tasuda selle maksumus. Eeltoodu maksumus lisatakse tagatisrahale.
*Kalaranna prügikonteineritesse saab asetada vaid koristamisest tekkinud prügi. Sinna ei ole lubatud panna dekoratsioone, taarat, tühjasid kaste/karpe ja muud sarnast.
*Mööblit ei tohi tõsta majast välja, seda saab teha kui on eelnev kirjalik nõusolek. Sisetoole ei saa kasutada õuealal tseremooniaks. Selleks tuleb endal võtta kaasa välitoolid.
*Saalis ei ole lubatud kasutada tossumasinat
*Autoga ei ole murul sõitmine lubatud.
*Tseremooniaks ega muudel puhkudel ei ole lubatud naturaalsete ja paberõite kasutus hoovialal.
*Telkide ja muu sarnase paigaldamine territooriumile ei ole lubatud.
*Puhkemajas ja selle territooriumil ei tohi kasutada elektrilisi soojuskiirgureid ega muid suure elektritarbimisega seadmeid. 
*Hoonetes ei ole suitsetamine lubatud. Suitsetamise kohad on väljas ja kaetud terrassil.

Nõudepesumasin
Pesu ja loputusaine lisatakse automaatselt. Lülitage masin sisse. Masin soojeneb ca 1 tund - nüüd on masin pesuks valmis. Pange nõud nõuderestile (sinisest ja kollasest plastikus). Nõud tuleb enne masinasse asetamist surveduśiga pesta nii, et neil ei oleks toidujääke. Toidujäätmed, kohvipuru jne. ummistavad masina. Rest tuleb panna masinasse, valida nr.1 reźiim. Pesu kestab ca 2 minutit. Kui teil masina kasutamise kohta küsimusi tekib, palun helistage.

Tuleohutus
*Ilutulestik ei ole lubatud.
*Saalimajas ja selle territooriumil ei tohi kasutada lahtist tulevärki, paber/hiina laternaid, teha lõket.
*Küünlaid saab kasutada ruumis sees kui järgida ohutusnõudeid ja need on alustel,et ei valguks vaha pindadele. Väliküünlaid saab asetada väljas vaid sillutisega radadele. Murul ja terrassidel on väliküünalde kasutamine keelatud.
*Hoovil söegrilli kasutades arvestage tuulega ning et see oleks ohutus kauguses hoonetest. Grillimine ei ole lubatud puidust terrassidel. Grilli ja grillimisevahendid peab ise kaasa võtma.
*Kamina kasutusel tuleb avada klaasist kaminaukse kohal hoovaga klapp õhu juurdevooluks.

Puhkemaja territooriumil ja söögisaalis on videovalve.
Kontakt: Janek +372 56507170, Mari +372 5511619