Heakord
* Maja antakse väljaregistreerumisel üle samas seisus nagu sisseregistreerumisel.
* Kõik kasutatavad nõud tuleb pesta ja asetatada samale kohale, kus need olid puhkemajja saabudes.
*Kui on vajadus mööbli (toolid, lauad jne.) ümbertõstmiseks, siis väljaregistreerumise ajaks tuleb mööbel tagasi panna nii nagu see oli sisseregistreerimisel.
* Puhkemajal puudub koduloomade vastuvõtmise võimalus.
* Ilutulestiku korraldamine on keelatud.
Kui külastaja ei järgi eeltoodud heakorra reegleid, lisandub arvele trahv 400 EURi.
* Puhkemaja väljastab arve tagatisrahale 400 EURi enne külastust ja tagastab selle paari päeva jooksul kui on järgitud kodukorra reegleid.


Võtmed
Puhkemajja sisenemine on merepoolsest klaasuksest. Võti on ukse kõrval metallist kapis, mis avaneb koodiga. Koodi saadame Teile e-postiga.
Ööbimise ajal ja majast eemal viibides on rentnikul kohustus lukustada peamaja välisuks.
Rentnik vastutab rendiperioodil puhkemaja vara säilimise (tulekahju, vargus) eest.

Sisse- ja väljaregistreerimine
Sisseregistreerimine alates kell 15.00. Väljaregistreerimine toimub hiljemalt 11.00.
Kui puhkemaja ei ole kella 11.00 vabastatud, tekib rentnikul kohustus maksta ühe päeva majutustasu. 

Majutustingimused
Puhkemajas on võimalik majutuda 12 inimesel. Suurema arvu inimeste ööbimise puhul lisandub lisatasu 20 EURi inimese kohta (see kehtib peamaja, mitte suure saali kasutuse korral). Lisahind tuleb maksta iga lisakülastaja eest, kes viibib puhkemaja territooriumil peale kella 23.00. Lisakülastajate osas võtke enne külastust kindlasti meiega ühendust.

Müra tekitamine
Päevasel ajal õuealal üritusi korraldades tuleb külastajal järgida, et oma tegevusega ei häiritaks naabrite rahu.
Kell 23.00 - 06.00 ei tohi väljas tekitada müra/lärmi ega kuulata muusikat.
Selle kodukorra punkti rikkumisel lisandub arvele trahv 400 EURi.

Kohvimasin
Saalis on kohvimasin ja piimapaki jaoks külmik. Kohvimasin kasutab kohvi valmistamiseks kohviube.

Kamin
Puhkemaja saalis on kamin. Enne kamina süütamist tuleb avada mõlemad ahjusiibrid, mis on kaminast vasakul seinal. Ahju klaasuks avaneb üles.

Teise korruse aknad
Teise korruse aknaid võib avada ainult ülemises asendis. Akendel on ees sääsevõrgud, kuid akendel ei ole turvarõdupiirdeid, seega ohutuse mõttes ei tohi aknaid täielikult avada.

Nõud
Kohvitassid ja klaasid asuvad saalis madaletes valgetes lükandustega kappides. Taldrikud, noad ja kahvlid köögis riiulitel. Söögi tegemiseks vajalikud potid-pannid ja noad on köögis.

Nõudepesumasin on mõeldud suurköögi jaoks. Palun järgige kasutamisjuhist: Lülitage masin sisse. Masin soojeneb ca 1 tund - nüüd on masin pesuks valmis. Pange nõud nõuderestile (sinisest ja kollasest plastikus). Nõud tuleb enne masinasse panemise surveduśiga puhtakse pesta nii, et neil ei oleks toidujääke. Toidujäätmed, kohvipuru jne. ummistavad masina ja sellega ei saa enam nõusid pesta, vaid tuleb kutsuda tehnik masinat remontima. Masina ummistamise korral tasub masina remondi eest ummistuse tekitaja. Rest tuleb panna masinasse, valida nr.1 reźiim. Pesu kestab ca 2 minutit. Kui teil masina kasutamise kohta küsimusi tekib, palun helistage.

Tuleohutus
Puhkemajas ja selle territooriumil ei tohi kasutada lahtist tulevärki, küünlaid ja paber/hiina laternaid. Hoovil söegrilli kasutades arvestage tuulega ning et see oleks ohutus kauguses hoonetest.

Suitsetamine
Puhkemajas ja saunas on suitsetamine rangelt keelatud. Suitsetamise kohad on väljas ja kaetud terrassil.

Materiaalne vastutus
Külastaja kannab vastutust puhkekeskuse vara kahjustamise eest. Vara lõhkumise korral tuleb hüvitada selle maksumus. Puhkemaja mööblile ja vaipadele plekkide tekitamisel (näit: küünelaki, punase veini plekid jne.), mida ei saa tavapäraselt eemaldada, tuleb tasuda eraldi puhastusteenuse tellimise eest. Kui plekke ei ole võimalik eemaldada, tuleb rikutud inventari eest tasuda selle maksumus.

Saun
Sauna leiliruumis on puukeris. Leiliruumi kerise kütmisel jälgige tuleohutuse nõudeid. Saunamaja kamin/ahju süütamisel jälgige, et ahjusiiber oleks avatud (väljatõmmatud asendis). Kui külastaja on tellinud saunamaja, siis tuleb selle eest tasuda ka juhul, kui saunamaja ei kasutata.

Elektriseadmed
Puhkemajas ja selle territooriumil ei tohi kasutada elektrilisi soojuskiirgureid ega muid suure elektritarbimisega seadmeid. Nende kasutamine on lubatud ainult erandkorras ja eelneval kokkuleppel.

Puhkemaja territooriumil on videovalve.

Kontakt: Janek + 372 56 507 170, Mari + 372 55 11 619